jazz-kulisa-april-2024

13 квітня бенд «BissQuit» знову зустрівся з шанувальниками джазу в рамках проєкту «Jazz-Куліса»

У єдиному творчому просторі – на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру – музиканти й глядачі разом поринули в атмосферу музики, що вивільняє зазвичай утаємничені емоції в кожного причетного до неї.

Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олександр Годун (труба, флюгельгорн), Микита Гірня (саксофон), Олег Богуш (клавішні, керівник бенду), Сергій Галамага (гітара), Данило Корінь (барабани), а також Ольга Перепелиця (вокал) створили нову концертну програму з творів, що яскраво демонструють еволюцію сучасної джазової музики, зокрема, через призму творчості видатного американського саксофоніста і композитора, 11-разового володаря «Греммі» Вейна Шортера. У концерті прозвучали «Speak No Evil», «Black Nile», «Footprints», «Infant Eyes»…

Витонченість і драйв, експресія та синхронізований із публікою ритм, – «BissQuit» створив дивний настрій гармонії на концертному майданчику. Допомогли в цьому артистам Сергій Сорокін, Євгеній Милейко (звук), Олександр Єрмаков, Марія Ріпа (світло), Віталій Борисенко (відеографіка).

Автор проєкту «Jazz-Куліса» – кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм