serhiy-terebun

19 серпня на засіданні комісії із присудження обласної літературно-мистецької Премії імені Михайла Коцюбинського на чолі із заступником голови облдержадміністрації Андрієм Подорваном шляхом таємного голосування були названі цьогорічні переможці

У номінації «Музичне мистецтво» лауреатом 2020 року став заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор – художній керівник Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм Сергій Теребун. Члени високоповажної комісії підкреслили значний особистий внесок Сергія Івановича у розвиток та популяризацію музичного мистецтва Чернігівщини.

Також лауреатами премії стали: у номінації «Поезія» – Ольга Батьковська; у номінації «Проза» – Віталій Божок; у номінації «Народознавство» – Катерина Лісовенко; у номінації «Театральне мистецтво» – Інна Сергієнко; у номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» – Оксана Корнієнко.

Премія призначається з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, який тривалий час жив, працював і похований у Чернігові, та задля відзначення найбільш високохудожніх літературних, мистецьких і наукових досягнень, пов’язаних із Чернігівщиною.

Вручення премії відбудеться 17 вересня у Музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського під час урочистостей з нагоди 156-річчя від дня народження письменника.

Колектив філармонійного центру вітає свого керівника із заслуженою нагородою!

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм