Серія різдвяно-новорічних концертів у Львівському органному залі

36

У важкі часи музика допомагає нам триматися та боротися. Львівський органний зал приготував серію святкових програм – 11 у грудні та 15 у січні. На відвідувачів чекають різдвяні органні та симфонічні концерти, особливі події від хору «Гомін» та Луганського філармонійного оркестру

Розпочне вервечку святкових концертів органістка Олена Мацелюх. 19 грудня о 19:00 у її виконанні звучатиме «Святкова органна класика» – шедеври Баха, Генделя, Бетовена, Ліста.

23 грудня особливу програму приготував хор «Гомін» під управлінням Вадима Яценка. «Колядки. Хор та орган» – це улюблені колядки та святкові твори, від яких стає тепло на душі, у виконанні хору та органістки Світлани Позднишевої. Квитки на концерт о 19:00 вже майже всі розпродані, тому на прохання відвідувачів відбудеться додатковий концерт о 21:00. Цю програму ми також почуємо 26, 29 грудня, 4 і 7 січня.

24 грудня о 14:00 на «Шедеври органної музики» запрошує Олена Мацелюх. На сам Святвечір, о 21:30, звучатиме «Різдвяна органна музика при свічках» у виконанні Світлани Позднишевої. А на Різдво, 25 грудня о 19:00 «Різдвяну органну музику» виконає Надія Величко.

27 грудня о 19:00 на відвідувачів Органного чекає «Різдвяна історія». Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії під дириґуванням Любомира Ліщука гратиме авторські обробки музики з улюблених різдвяних кінофільмів.

31 грудня о 15:00 львівʼян та гостей міста запрошують на «Новий рік в Органному залі». Солісти Органного залу та хор «Гомін» пропонують провести старий рік під улюблені мелодії.

У перший день січня 2024 року відбудеться два «Новорічні органні концерти» – о 14:00 від Олени Мацелюх і о 19:00 від Надії Величко, а о 21:00 звучатиме «Старовинна органна музика при свічках» від Світлани Позднишевої.

3 січня о 19:00 звучатиме «Різдвяна ораторія Сен-Санса» у виконанні солістів, хору «Гомін» та симфонічного оркестру Луганської філармонії (дириґент Іван Остапович). Один з найпопулярніших класичних творів, який щороку лунає на світових сценах у різдвяний час.

Також 3 і 4 січня органістки Надії Величко та Олена Мацелюх повторять новорічні програми для тих, хто 1 січня був вдома. А 5 та 6 січня «Новорічний симфонічний концерт» зіграє Луганський філармоній оркестр під дириґуванням Івана Остаповича.

Свою версію «Святкової органної класики» 6 січня о 19:00 представить Світлана Позднишева. 7 січня о 14:00 «Різдвяна органна музика» лунатиме у виконанні Олени Мацелюх, а о 19:00 «Різдвяні мелодії» гратиме піаніст Андрій Макаревич. Святкова органна музика від органіста Марка Новаковича запланована на 14 січня. А завершить насичений святковий сезон 23 січня – концерт «Коляди і щедрівки». «Різдво з Легендою» від Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда» під дириґуванням Наталії Самокішиної.

За матеріалами прес-релізу