g2KvqhyBilc

У столичному Caribbean Club цього тижня пануватиме тональність smooth: 5 вересня тут виступатиме гурт «Smooth Outbreak», а 8-го – джаз-бенд «Smooth Operation».

Дослівно smooth jazz можна перекласти як м’який, плавний, спокійний джаз. Як відомо, його предтечею став ф’южн, а сам напрямок зародився на початку 1970-х років у США. Апологети цього виду імпровізаційної музики відмовилися від енергійних сольних партій і динамічних крещендо, натомість об’єднали віртуозність класичного джазу з чуттєвістю і легкістю ненав’язливих мелодій. Із настоєм smooth свою джазову кар’єру пов’язали Дайяна Кролл, Кріс Боті, Ларі Карлтон, Ді Ді Бріджуотер, Лі Рітенур, Стенлі Кларк і Ел Джарро.

5 вересня «Smooth Outbreak» представить авторську програму у стилі смус-джаз. Це будуть композиції Браяна Калбертсона, Дейва Коза, Уорена Хілла, Маркуса Джонсона та інших.imgbig

«Smooth Outbreak» – це:

Володимир Лєбєдєв – саксофон;
Андрій Вдовиченко – гітара;
Олександр Огневець – клавішні;
Роман Маргієв – бас-гітара;
Владислав Кисіль – ударні.

8 вересня в атмосферу smooth слухачів занурить джаз-бенд «Smooth Operation», з 9-ти музикантів якого, 4 (!) – саксофоністи. Окрім власне смус-джазу у концерті прозвучать легендарні композиції у стилях айренби (r&b) і фанк (funk).

imgbig-2У складі колективу гратимуть:

Артем Менделенко – саксофон-тенор;
Володимир Лєбєдєв – саксофон-альт;
Андрій Чмут – саксофон-альт;
Назар Вачевський – саксофон-тенор;
Олександр Огневець – клавішні;
Владислав Будєєв – бас;
Максим Кондратенко – барабани;
Андрій Вдовиченко – гітара;
Орхан Агабейлі – перкусія

Початок концертів – як завжди о 20:00.

За інформацією прес-релізів