dennis-adu-quartet

«Sunlight Above The Sky» – «Сонячне сяйво над небом» 7 серпня подарував слухачам, що зібралися у дворику Чернігівського обласного філармонійного центру, квартет Денніса Аду

Джазові вечори у затишному дворику філармонійного центру об’єднують публіку, відкриту для яскравих емоцій. Сповнений емоцій джаз – традиційний і новаторський: бі-боп, хард-боп, свінг – це і є програма «Sunlight Above The Sky», презентована квартетом Денніса Аду.

Трубач, композитор, бенд-лідер, педагог – лише кілька іпостасей Денніса, однієї з найзнаковіших постатей на вітчизняній джазовій сцені, якого не раз визнавали кращим джазовим музикантом України. Разом із ним у Чернігові виступили Олександр Малишев – фортепіано, Олександр Ємець – контрабас, Павло Галицький – ударні.

Основу концертної програми «Sunlight Above The Sky» склали твори, що увійшли до однойменного другого альбому Денніса Аду, що побачив світ цього року. Альбом записувався в Україні за участі вітчизняних та американських музикантів. Також слухачі мали змогу наживо почути композиції із дебютного альбому «Influences».

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм