Львівські музиканти презентують неординарний проєкт

236

Незабаром на платформах Facebook і SoundCloud відбудеться презентація нового амбітного музичного проєкту Time Tale «ad libitum»

Його творець – львівська співачка, імпровізаторка, авторка й дослідниця Дарія Туріна. Разом із креативним співавтором проєкту флейтистом Юрієм Михайловським музикантка намагається інтегрувати креативно-структуровану імпровізацію в академічну музику. Таке незвичне поєднання покликане значно розширити межі сприйняття класики і викликати унікальні в своєму роді рефлексії як у слухачів, так і у самих виконавців. Оригінальними ідеями Дарія заряджає митців навколо себе, а отже, готова зі своєю командою представити загалу перші спільні результати.

Почуття і відчуття – чи не єдине, що рухає музикантами у момент спільної імпровізації. Перший плід такої співтворчості – аудіозапис твору «Time in A Timeless Place» («Час у позачассі»). Виконавці: Дарія Туріна (фортепіано, формули), Юрій Михайловський (флейта), Оксана Литвиненко (віолончель). У передмові до треку автори розмірковують:

«Що є імпровізація як не спроба почути і через музику відтворити себе, свої почуття та стани у позачассі? “Time in A Timeless Place” – твір, що додає імпровізаційну манеру виконання в академічну музику. Час тут – не тільки тема твору, а ритмотворець, диригент і відкривач секретів для слухачів. Не своїх секретів – а їхніх власних».

Твір такого формату – рідкість для української академічної музики, разом із тим – утілення передових світових мистецьких тенденцій. Одразу не збагнеш, що захоплює у цій композиції найбільше: новаторська концепція, спроба вхопити і відтворити неповторну мить, live-звучання треку, яке створює ефект присутності, чи відверті інструментальні соло? У позачассі кожен знайде щось для себе.

26.08.2021 о 17:55 переходьте за посиланням: https://www.facebook.com/TimeinATimelessPlace, щоб стати свідками народження нової музичної історії.

За інформацією пресрелізу