antytila

Гурт «Антитіла» підбив підсумки 2019-го та розкрив плани на 2020 рік

«Антитіла» презентували відеороботу на пісню «Stand up». Вона стала символічним підсумком карколомно успішного для них року, який був насиченим, соціально активним і дуже творчим.

У 2019-му відбулося багато знакових подій: «Антитіла» представили п’ять кліпів та альбом «Hello», який наживо почули майже 80 тисяч прихильників під час стадіонного туру Україною, два Палаци Спорту, чотири стадіони та перші концерти в Європі. Соліст Тарас Тополя отримав почесне звання молодіжного посла UNICEF і був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня Президентом України. Група першою в Україні стикнулася із патентним тролем, що привласнив тональності й темпи пісень. Довелося відстоювати своє право вільно творити у суді й боротися на стороні всіх українських артистів.

Рік розпочався із прем’єри «Вірила», що отримала багато відзнак протягом року, та завершився прем’єрою «Stand up». Пісня увійшла до шостої платівки «Hello». Її гурт презентував у квітні разом із кліпом на титульну пісню, яка дала назву альбому. Робота «Stand up» – це відеодокумент історичної події для гурту «Антитіла»: два поспіль переповнених столичних Палаци спорту. Емоційні кадри передають атмосферу, що панувала на концертах.

Щодо родини, то за минулий рік у сім’ї «Антитіл» відбулося поповнення. Музикант і директор гурту Сергій Вусик став утретє батьком! Команда також розширилася, і сьогодні у постійному складі працює п’ятнадцять осіб, а ТОВ «Антитіла» номіновано на звання «Компанія року-2019» серед найкращих підприємств України у категорії «Театральна та концертна діяльність».

«Усі події 2019 року – це логічний результат роботи великої команди однодумців і ще одне підтвердження того, що “Антитіла” на правильному шляху. Наш фундамент – велика ідея того, що артист – для людей і заради людей. Ми співаємо про життя і чесні перед нашими прихильниками в усьому, що робимо. Наші пісні допомагають і дають надію багатьом людям, вони приходять до нас на концерти, щоб відчути дещо більше, ніж мелодії, щоб доєднатися до великої спільноти вільних, освічених, натхненних людей! Вони всі – наші однодумці й це наш найбільший скарб!» – поділився враженнями Тарас Тополя.

Що стосується 2020 року, то він також буде багатим на події. У січні «Антитіла» продовжать вирішення питання щодо скасування абсурдного патенту на ноти. Тур «Hello» у 2020 році триватиме та розширюватиме географічні горизонти. Він охопить різні майданчики: від театрів до стадіонів. Концерти відбудуться у понад 50-ти містах України. «Антитіла» відвідають також ряд країн: Польщу, США, Канаду, Чехію та інші. Список доповнюватиметься. Квитки вже у продажу. Готуються нові релізи пісень і кліпів. «Антитілам» є чим здивувати прихильників!

За інформацією прес-релізу