afisha

8 січня о 19:30 «Територія Різдва» запрошує на казковий концерт в унікальний концертний зал Костел Святого Миколая

Анжеліка Рудницька, ILLARIA, Мирослав Кувалдін (The Вйо), Валерія Балаховська (орган), Марина Одольська, Олег Собчук (СКАЙ), Катя Чілі, Віталій Кириченко (Нумер 482), Paul Manandise, Іванна Пліш, Олесь Журавчак (етно-духові), «Гуляй Город», «Правиця» – із найріднішими колядками та щедрівками у яскравих авторських аранжуваннях композитора Євгена Петриченка у супроводі симфонічного оркестру під орудою диригента Богдана Пліша.

Звуки Їхніх величностей Органа та Сопілки, автентики і класики, улюблені голоси й авторські різдвяні пісні – усе це зіркова коляда під куполом готичного костелу. Синтез поп-культури з академічною традицією, духовна атмосфера одного з архітектурних шедеврів Владислава Городецького у поєднанні з піднесеним святковим настроєм – чудова нагода відвідати Національний будинок органної і камерної музики України.
Тільки на Різдво можна почути колядку «Божа мати» у виконанні Ілларії під акомпанемент органа. Поль Манондіс і Мирослав Кувалдін (The Вйо) у своєму характерному стилі виконають авторські різдвяні пісні у супроводі оркестру.

Найзнаменитіша різдвяна пісня «Тиха ніч» прозвучить у неочікуваному поєднанні голосів класичної «оперної діви» – зірки органного залу Іванни Пліш (сопрано) й естрадного виконавця із пікантним французьким акцентом Поля Манондіса. Далі – драйвові й несподівані версії колядок – від «хлопців-рокерів»: соліста гурту СКАЙ Олега Собчука та соліста гурту Нумер 482 Віталія Кириченка.

Різноманітні етно-духові – сопілки, най, телинки й ще безліч усіляких чудернацьких інструментів від віртуозного Олеся Журавчака подарують різдвяний настрій і фантастичні емоції: його власні авторські композиції у супроводі оркестру просто здіймуть усіх із місць. Традиційний багатоголосний спів у поєднанні з трендовими електромотивами проєкту «Гуляй Город» додадуть шаленої енергетики.

І як же ж без колядок і щедрівок від дітей на Різдво? Дітки з фолк-студії «Правиця» вразять надзвичайною щирістю і світлом, адже вони чекали на це свято цілий рік.
Ну, й, звісно, кілька незвичайних сюрпризів, але про них публіка дізнається вже 8 січня – на те воно й Різдво, аби дивувати.

Ніжно і чарівно, авторськими версіями колядок і щедрівок нашу казку оповідатиме Анжеліка Рудницька, адже саме вона є засновницею «Території А», яка свого часу стала першою платформою для розвитку і становлення українського шоу-бізнесу, започаткувала перші українські телевізійні хіт-паради. Тепер разом із нею ми творимо у Костелі святого Миколая Територію українського Різдва. І нехай сам святий Миколай колядує разом із нами!

За інформацією прес-релізу