druga_rika

24 червня у Києві та 12 серпня у Львові «Друга Ріка» зіграє великі сольні концерти з програмою «SUPERNATION 2013–2023»

Знаково, що київський концерт відбудеться в концертній залі Stereo Plaza, де 9 років тому гурт презентував альбом Supernation. У Львові музиканти виступлять у клубі !FESTrepublic. Частину прибутку буде направлено на потреби ЗСУ.

Напередодні концертів задля демонстрації сили й незламності українського народу, «Друга Ріка» запустила флешмоб, суть якого полягає у фільмуванні суперздібностей підписниками в соцмережах із хештегом #SUPERNATION2023. Переможців запросять за лаштунки на концертах у Києві та Львові, більш детально про умови можна дізнатися у соцмережах «Другої Ріки»: Instagram, Facebook та TikTok.

Валерій Харчишин: «Мене надихнули згадати Supernation одразу кілька людей, які “несподівано” почули наші “нові пісні” на радіо й ТБ. Те, що для ДР є очевидним із 2014-го, для них було дивним. Але друзі щиро дивувалися, що пісні написано 9 років тому. Хоч в альбомі Supernation війна не є основною темою і ці пісні не були почутими в 2014-му, вони говорили саме про актуальність пісень, натхнених війною. Ми не написали жодної пісні про “Байрактар” від початку повномасштабного вторгнення, ми кричали про це набагато раніше, але, на жаль, музичні редактори і суспільство були не готові чути занадто “політизовані і неначасі” пісні. Сьогодні ми хочемо заглянути в історію, вказати на причинно-наслідкові зв’язки, аби подібна війна не повернулася більше ніколи».

Основне наповнення концертів становитимуть пісні альбому Supernation, робота над яким почалася у 2013 році з пісні «Назавжди/НаНаМаНа». В альбомі простежується гостра критика влади та оголені почуття воєнного стану, а треки «Я чую» та «Хто, якщо не ти?» у нинішніх реаліях звучать, як повчальний висновок і вирок байдужості.

Також на концертах пролунають й улюблені хіти «Другої Ріки» в традиційному «другоріковському» звучанні, за яким сумують прихильники, поки гурт гастролює з акустичною програмою.

Музиканти зазначають, що мета виступів на 10-му році протистояння росії та 2-му повномасштабної війни – не просто розважити й підняти настрій, а надати заряд енергії та сили для подальшої боротьби.

За матеріалами пресрелізу