sviatkovy koncert Open Opera Ukraine

13 грудня Open Opera Ukraine запрошує на концерт барокової музики у Будинку вчених. У програмі – рідко виконувані твори англійського, італійського, польського та німецького бароко. Зірковий учасник вечора – український співак, всесвітньо відомий контратенор Юрій Міненко

Юрій Міненко сьогодні входить у топ-п’ятірку оперних контратенорів світу. Географія його виступів – переважно закордонні театри та концертні майданчики. Однак і у досить щільному графіку він знаходить дні для концертів на батьківщині.

Серед його різноманітного репертуару безперечним коронним пунктом є барокова опера. Тож і на концерті 13 грудня він співатиме барокові арії. Це і відомий шедевр Генрі Перселла «Music For a While», і віртуозна арія «Venti, turbini, prestate» з опери «Рінальдо» Ґеорґа Фрідріха Генделя. Юрій Міненко запропонує київським меломанам і прем’єру – це арія з маловідомої опери італійського композитора Леонардо Вінчі «Gismondo, Re di Polonia» («Сигізмунд, король Польщі»). У концертній прем’єрі опери, яка відбулася у Польщі, співак узяв участь влітку цього року.

Ще одна особливість цього вечора – участь у концерті двох гостей зі Львова. Це виконавиці на українських поздовжніх флейтах, дослідниці та інтерпретаторки музики бароко Божена Корчинська та Наталя Павлів. Вони представлять оригінальний твір Concerto Pastorale німецького композитора Йоанна Крістофа Пеца, а також перекладення для поздовжніх флейт скрипкового твору Corona aurea польського композитора бароко Адама Яжембського.

У концерті також беруть участь:

Євген Рахманін (бас)

Кирило Шарапов (скрипка)

Оксана Пінчук (скрипка)

Ігор Завгородній (альт)

Анна Щербіна (віолончель)

Ольга Шадріна-Личак (клавесин)

 

Квитки на концерт – 250 грн.

Квитки «концерт+ smart-talk» – 1750 грн. У вартість входять: преміальні місця в залі, келих вишуканого напою та надихаюча зустріч.
Посилання для замовлення квитків – https://bit.ly/2FK031h

Програма

Генрі Перселл (1659 – 1695). Music for a While (Z 583) з музики до драми “Едіп” Джона Драйдена та Натаніеля Лі

Ґеорґ Фрідріх Гендель (1685 – 1759). Арія Рінальдо “Venti, turbini, prestate” (HWV 7) з однойменної опери

Леонардо Вінчі (1690 – 1730). Арія Оттона “Quel lusinganno” з опери “Gismondo, Re di Polonia” (прем’єрне виконання в Україні).

Ґеорґ Фрідріх Гендель (1685 – 1759). Арія Поліфема “O ruddier than the cherry” з опери “Аціс і Галатея” (HWV 49)

Йоанн Крістоф Пец (1664 – 1716). Concerto Pastorale для двох поздовжніх флейт, струнних і бассо-контінуо (в 6-ти частинах)

Адам Яжембський (1590 – 1648). Corona aurea для двох скрипок та контінуо. Перекладення для двох скрипок, двох поздовжніх флейт та контінуо Божени Корчинської

Франческо Саверіо Джемініані (1687 – 1762). Concerto Grosso d-moll “La Folia” (Н. 143) для струнних та контінуо.

Арканджело Кореллі (1653 – 1713). Sonate da Camera op.2 №3 C-Dur для двох скрипок, віолона та контінуо

Початок – 19:00

Київський Будинок вчених (вул. Володимирська, 45а)

 

За матеріалами прес-релізу