TNMK-21

ТНМК «Танок на майдані Конґо» в золотому складі представляють ювілейний концерт «Нєформат» (21 рік альбому)

Концерт, який більше ніколи не повторять, має відбутися попри все.

Ми живемо у бентежні часи, коли музиканти займаються здебільшого не музикою. Фагот захищає Україну, Фоззі допомагає волонтерам закривати потреби військових. Але у грудні вони ненадовго відкладуть справи, аби разом із Ділею відзначити день народження одного з культових альбомів українського хіп-хопу.

«Нєформат» побачив світ у грудні 2001 року і став другим повноцінним альбомом, у якому хлопці розбавили фірмовий саунд регі, фанком і дабом, розфасували все на 33 треки і приправили скітами (інтермедії).

З роками деякі треки стали справжньою класикою навіть серед тих, хто не вважає себе фанатом Танків. Завдяки телешоу «Файна Юкрайна», з перших нот треку «ПоRAPалося серце» будь-який українець почне співати про чорний жупан і сині шаровари.

Запальна «А море де?» була хітом усіх радіостанцій, містична «Мила/Війʼ2000» добре відома завдяки дуету з Ніною Матвієнко, а лірична «Восени» щороку зʼявляється у плейлистах і соцмережах українців із приходом вересня.

Тож збираємося, аби згадати улюблені треки і насолодитися воззʼєднанням на сцені культового складу гурту. Тебе теж запрошено, save the date: 15 грудня, МЦКМ «Жовтневий палац»!

За інформацією пресрелізу