druha-rika

Початок осені гурт «Друга Ріка» ознаменує масштабною дводенною подією під назвою «Світ на різних берегах». Музиканти зіграють дві різні програми на лівому та правому берегах столиці 1 й 2 вересня

Подія сповнена символів. Починаючи від однойменної назви з піснею «Світ на різних берегах», яка за пророчим змістом стала актуальним відображенням останніх подій у країні, коли, попри природну відмінність, відбулося об’єднання суспільств і держав заради порятунку світу, закінчуючи вибором програми й місця для її виконання.

1 вересня – виступ на правому березі Києва, і оскільки саме у центральній частині мегаполісу вирує активне життя, то гостей очікує потужний ДР-івський рок-сет із фан-зоною. Подія відбудеться на терасі ТРЦ «Гулівер». Відвідувачі зможуть не тільки заспівати з музикантами улюблених пісень, а й потанцювати просто неба.

2 вересня – концерт на лівому березі, якому притаманне більш розмірене життя, тож для слухачів звучатиме акустична програма «ІНША РІКА» на терасі ТРЦ River Mall. Окрім того, це – можливість для киян наживо почути хіти гурту в якісному звучанні.

«Нещодавно ми повідомили шанувальникам, що готуємо сюрприз. Отже, ми зіграємо два концерти, але з максимально контрастним звучанням. Не обов’язково ходити на обидва, але ви маєте унікальний шанс відірватися під рок-програму й розслабитися і відпочити наступного дня у супроводі акустичної “ІНШОЇ РІКИ”. Це такий варіативний перфоманс єднання: два береги, два концерти, дві програми – одна країна, одне місто, одна “Друга Ріка”. Ріка, що може бути як бурхливою, так і спокійною. І ми це продемонструємо двома виступами», – прокоментував подію фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Традиційно всі виступи гурту матимуть благодійний характер, адже частина коштів із продажу квитків піде на потреби ЗСУ, запити на які музиканти отримують прямо від військовослужбовців.

Нещодавно «Друга Ріка» відзвітувала за попередні збори для ЗСУ. Завдяки підтримці й донатам шанувальників під час європейського туру, колективу вдалося зібрати і передати на закриття потреб спецпідрозділу ГУР МО України 1 810 006 гривень, на які було придбано 7 квадроциклів. А також члени гурту повідомили про закупівлю обладнання та спорядження для військових на суму 343 290 грн.

За матеріалами пресрелізу

Фото Віталія Шульги, Любомира Савчинського і Юрія Стефаняка