zastavka

Уже восьмий рік поспіль Львів долучається до святкування наймасштабнішої музичної події – Свята музики, яке зародилось у Парижі 1982 року і поширилось у понад 120-ти країнах

21 червня більше ніж 800 міст у всьому світі залунають в одному ритмі та об’єднають музикою кожного – місцевого й туриста, дорослого й дитину!Уявіть, що все навкруги перетвориться на один великий оркестр: музика лунатиме з кожної вулиці, з кожного вікна, з кожного куточка – на площах, у парках і скверах, із кав’ярень і музеїв, балконів будинків і державних установ, у двориках, на вокзалах, у клубах, бібліотеках, офісах, на лавочках! Простір заливатимуть хвилі джазу й блюзу, року й фолку, електронної й академічної музики, хорового й сольного співу, хіп-хопу й співаної поезії.

Усі виступи – безкоштовні, неприбуткові для організаторів, отже стати частиною святкування може кожен охочий музикант, який попередньо заповнив форму реєстрації.

Організатори чекають на заявки гуртів, виконавців, локацій, а програма заходу формується самими ж відвідувачами й музикантами. За ці роки до свята музики у Львові приєднувалися Сашко Положинський («Тартак»), Женя Галич (o.torvald), «Антитіла», DRUMТИАТР, ГИЧ Оркестр, «Бурдон», Lemko Bluegrass Band, Sasha Boole, Tik Tu, «Зелені Сестри», Wszystko, Олег Каданов, Гапочка, «Атмасфера», Somali Yacht Club, Kickit Records, Lumos orchestra (ex Cantabile orchestra), хори «Черемош», «Дримба», Gaudeamus, музичні школи, студенти Львівської музичної академії, артисти Львівської обласної філармонії, а також гості з Польщі, Білорусі, Чехії, Німеччини та Чилі.

Слідкуйте за новинами свята музики у Львові насFacebookстасофіційному сайті.

Приєднуйтесь, нехай Місто звучить!

За інформацією прес-релізу