Свобода і танго Маріупольського оркестру «Ренесанс»

49

27 листопада Маріупольський камерний оркестр «Ренесанс» під орудою маестро Василя Крячка запрошує до Національної філармонії України на вечір у ритмах танго

Звісно, коли мова заходить про цей пристрасний танець, музикантам ніяк не оминути танго від El Gran Ástor – П’яццолли. У концерті прозвучить його знамениті Oblivion, Tango del Diablo і композиція у стилі танго нуево – Libertango із соло на скрипці Андрія Рахманіна.

А вже за допомогою знаменитого танго аргентинського композитора і актора Карлоса Гарделя ми відчуємо той самий п’янкий «Аромат жінки» з однойменного культового фільму.

Трохи вклиниться у тангові ритми знаменита «Серенада місячного світла» – знакова мелодія оркестру Гленна Міллера, яка прозвучала у культовій стрічці «Серенада сонячної долини».

Легенда свідчить, що Moonlight Serenade написано як домашнє завдання для вчителя Міллера – Йосифа Шиллінгера, уродженця Харкова, який у США зробив карколомну кар’єру, був учителем Джорджа Гершвіна, Гленна Міллера, Томмі Дорсі, Бенні Гудмена та інших відомих джазових музикантів. Ще у 1919–1922 роках Шіллінгер керував Українським симфонічним оркестром, перетвореним ним в естрадно-симфонічний оркестр України – праобраз першого у світі симфо-джазу. Публіка почує цю найзнаменитішу мелодію Міллера в аранжуванні для камерного оркестру Андрія Рахманіна.

Також прозвучать: концерт Aconcagua П’яццолла для бандонеона і струнного оркестру та Концерт для баяна з оркестром сучасного українського композитора Володимира Зубицького – «Присвята Астору П’яццоллі». У ролі соліста – фантастичний Ігор Саєнко (бандонеон, баян).

За інформацією пресрелізу