lama

Співачка з найупізнаванішим голосом в Україні презентувала пісню «Мій друг». Lama вкотре «оголила» душу перед слухачами, створивши нову композицію. У ній авторка торкнулася двох актуальних і важливих тем сьогодення: війни та дружби

Ліричною і мелодійною роботою «Мій друг» Lama підвела підсумок пережитих нею подій за майже два роки повномасштабної війни. У пісні-сповіді виконавиця вперше поділилась потаємним, стосунками з близькими друзями. Пісню написано про тих, хто завжди поруч із нею, нещодавно з’явився у її житті, та тяжку втрату, яку, на жаль, принесла їй війна.

«Зараз, під час війни, кожен із нас як ніколи відчув на собі що таке віддана або зрадлива дружба. Можна бути знайомим із людиною цілу вічність і вмить стати чужими. А буває навпаки, що з першої зустрічі, слова чи погляду ти одразу відчуваєш із кимось спорідненість.

Улітку минулого року я познайомилася з хлопцем, який перебував у лавах ЗСУ. Наша дружба тільки починалась, але продовжити її, на жаль, не судилося, він трагічно загинув на передовій. Утративши його, я відчула цілковите спустошення, ніби все життя ми були знайомі, натомість бачились лише пару разів.

 

Ці та інші перипетії, які сталися зі мною за останній час, перейшли в музику. То – ніби сповідь! І так народилася пісня «Мій друг». Чому мій? Бо для мене друг – той кому я, насамперед, можу довірити душу. І ця композиція є прямим доказом того. Вона стане близькою для багатьох, адже справжній друг може бути далеко, але в серці – поруч», – коментує музичну новинку Lama.

До слова, нагадаємо, що з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну артистка займається волонтерською діяльністю допомагаючи Збройним Силам і цивільному населенню нашої держави. Зараз Lama веде активну концертну роботу, фінансово підтримуючи й ЗСУ.

Слухайте пісню «Мій друг» на радіостанціях країни та всіх стримінгових платформах.

За інформацією пресрелізу