auktsion-lviv

13 квітня у Львівській національній філармонії на благодійному вечорі «Сила мистецтва» vol. 3 було зібрано 3 240 000 грн

Аукціон уже втретє провів Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської національної філармонії спільно з галереєю «Home of Arts Lviv» за підтримки «Ветеран Медіа».

Усі зібрані кошти як з продажу квитків, так і з аукціону буде передано на потреби армії, на РЕБ для 80 ОДШБр, а саме українські радіоелектронні пристрої для захисту і протидії UAV супротивника:

– підсилювачі сигналів перешкод протидії безпілотним літальним апаратам «Бумбокс»;

– пошукові комплекси «Spaceray» для виявлення та відстежування БПЛА (типу Shahed, Орлан та ін.) мобільними вогневими групами.

Організатори зазначають, що мистецтво є тим потужним джерелом сили, яке допомагає не лише плекати традиції та історію нації, а і її сучасні цінності, тому дякують усім слухачам, які підтримали збір.

Серед лотів були представлені ікони XVIII століття, унікальні роботи української художниці Стефанії Ґебус-Баранецької, японського графіка Косона Охара, сучасних визначних живописців та авторів пейзажних малюнків, а також багато інших особливих артефактів.

За матеріалами пострелізу

Фото Ірини СЕРЕДИ