Синґл «Festival» від The HARDKISS

53

«Ця пісня про диво. Про магічні небесні сили, що перетворюють вибухи на феєрверки, кулі на дощ, а біль у пісні, – розповідає Юлія Саніна. – Ми всі хочемо жити у світі без війни, без агресорів та окупантів. І відчувати цей світ, як великий позитивний фестиваль. Але, на жаль, то лише мрії, дуже далекі від реальності».

Синґл «Festival» гурт випускає англійською і робить це напередодні «Євробачення». Цього року конкурс проводить у себе Велика Британія від імені України, а Юлія Саніна вестиме шоу усі три дні прямих ефірів.

«Піснею ми вчергове хочемо нагадати світові про війну, розв’язану росією проти нашої країни. Тоді як більшість людей феєрверками зустрічала новий 2023 рік, українці ховалися в бомбосховищах через масовані обстріли, – продовжує Юлія. – Але ми чудово пам’ятаємо безтурботний дух свят і фестивалів, які проходили в Києві та наших інших містах. Пам’ятаємо час, коли феєрверки, спецефекти й піротехніка нікому не нагадували вибухи. У відео на пісню “Festival” ми показали Київ під час війни. Моє рідне місто, яке, попри все, продовжує жити. Жити й чекати найголовнішого свята – Перемоги».

Нагадаємо, що у 2021-му через COVID-19, а у наступні роки через повномасштабне вторгнення росії, гурт The HARDKISS не зміг провести шоу «Десять» на НСК «Олімпійський». Музиканти не скасували цей концерт, він обов’язково відбудеться після перемоги України.

За інформацією пресрелізу

Слухати пісню: thehardkiss.com/festival

Дивитися кліп: youtu.be/4DPX1IduJ7c

Фото: Ілля Колотій