UAASP-radio

Нещодавно відбулася історична подія у сфері колективного управління авторськими й суміжними правами на музичні твори. Громадська організація «Українська агенція з авторських і суміжних прав» (ГО «УААСП») розпочала співпрацю з радіостанціями TAVR Mediа, ТРК «Люкс», Медіахолдингу «Розвиток» та низкою інших радіомовників України

Згаданій події, як зазначили на сайті організації, передували майже 4 роки боротьби за отримання акредитацій і підписання кількох меморандумів про співпрацю.
«Ми вважаємо ГО “УААСП” найбільш серйозним гравцем на ринку. У мене є оптимістичні передчуття щодо цієї співпраці. Ми – цивілізований гравець і наша мета – виплачувати винагороду авторам», – зазначив очільник TAVR Mediа Ігор Чернишов.

Наразі ГО «УААСП» підписала угоди з дев’ятьма радіостанціями TAVR Mediа: «Хіт FM», «Наше радіо», «Мелодія FM», «Radio Relax», «Класик Радіо», «Radio Jazz», «Радіо Рокс», «KISS FM» і «Радіо Байрактар». А також із двома мовниками Медіахолдингу «Розвиток» – «Авторадіо» й «Радіо П’ятниця» та ТРК «Люкс», що налічує три радіостанції – «Радіо Максимум», «Nostalgie» і «Люкс FM».

Окрім вищеназваних мовників, організація також розпочала співробітництво з такими радіостанціями: «Накипіло», «Memory of Ukraine», «Urban Space Radio», «Західний полюс», «Радіо 7», «Пісня радіо».

Це – перші 20 радіостанцій, із якими організація підписала ліцензійну угоду на використання авторських творів і договір про отримання справедливої винагороди за суміжні права. Віднині автори ГО «УААСП», чиї композиції є в ротації цих радіомовників, почнуть отримувати справедливу винагороду (роялті) за публічне сповіщення їхньої музики.

«Я щиро вдячний усім керівникам радіостанцій і власникам бізнесу, які обирають європейський сценарій ведення справ. Зокрема представникам TAVR Mediа за протекцію, модерацію та просування підписання угоди з ГО “УААСП”, завдяки якій автори України та світу, котрі передали свої права на управління нашій організації, будуть отримувати справедливу винагороду за використання їхніх творів в етерах радіостанцій», – прокоментував подію генеральний директор ГО «УААСП» Валерій Харчишин.

Нагадаємо, нещодавно ГО «УААСП» також оголосила про початок співпраці з мережею «Сільпо», концертною агенцією PMK Event Agency та фестивалем Atlas.

За інформацією пресрелізу