tetyanyn-den

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня – Тетянин день

За багаторічною традицією, цього дня на сцені провідного мистецького закладу області відбувається свято пісні і танцю, присвячене небесній покровительці Тетян. Його ідейна натхненниця – добре відома слухачам солістка філармонійного центру Тетяна Олійник.

«Я бажаю вам щастя й тепла». Ці слова можна назвати лейтмотивом цьогорічного концерту. Шоу виправдало всі сподівання публіки. Воно стало першим масштабним заходом на оновленій під час реконструкції сцені закладу. До речі, відвідувачі на колісних кріслах цього вечора вперше і без жодних проблем скористалися нещодавно встановленим спеціальним підйомником.

Тетяна Олійник та її колеги – заслужені артисти України Володимир Гришин, Олег Подольський, Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти колективу концертних виконавців Макс Пузан, Наталія Липницька, Юлія Литвин, Олександр Лузан, Марина Маккей, Іванна Подольська, Вікторія Олійник, Ксенія Трубіна, Ілля Латиш, Марина Коваленко, В’ячеслав Мацвійко, Лариса Войникова, артисти Театру танцю «Екватор» під керівництвом Віктора Войникова (Катерина Велика, Іван Гладков, Світлана Києвицька, Іван Кузьменко, Світлана Кугук, Марія Лагута, Євгеній Олещенко), ансамбль музичної школи № 2 «Сеньйори сі-бемоля» – подарували глядачам натхненне і по-домашньому тепле, сповнене любов’ю свято мистецтва. Це свято, як кажуть самі артисти, – «сповнене любові, в міру чуттєве, в міру доброзичливе, в міру веселе і десь, можливо, з присмаком суму, але до сліз зворушливе».

Концерт до Тетяниного дня, який провели Тетяна Олійник і Дмитро Обєдніков, яскраво продемонстрував розмаїття творчої палітри сучасної музики, що звучить зі сцени філармонійного центру, – від народних пісень і оперних арій до популярних естрадних композицій.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм