TheHardkiss

«Жива і не залізна» – четвертий студійний альбом The HARDKISS, який гурт випускає напередодні десятиліття

Альбом був записаний на власній студії The HARDKISS, робота тривала два роки. До нього увійшло шість пісень, які вже відомі слухачам і на які знято кліпи, а також чотири нові композиції. «У день релізу ми спеціально не хотіли б виділяти з нових пісень фаворитів, – наголошує Юлія Саніна, – а сидіти й спостерігати за реакцією слухача. Нам дуже цікаво, хто ж переможе в цьому “конкурсі” кращих пісень альбому».

Попередня студійний робота The HARDKISS «Залізна ластівка» вийшла у вересні 2018-го й стала найкращим альбомом року за версією експертів музичної премії YUNA. «Концепція нашого нового альбому – Життя. Це не “космічна ластівка”, а жива пташка в своєму природному середовищі. Найпростіші почуття та емоції, які супроводжують нас щодня. У центрі всіх історій залишається Жінка. Цей альбом про неї – ту, що жива та гостро відчуває, – продовжує розповідь Юлія Саніна. – Багато людей каже, що за цей рік я особливо розкрилася. Вони побачили мене з іншого боку – таку, як за сценою. Тому й з’явився образ яскравої живої пташки, котра тепер готова розправити крила та полетіти. Вона жива, справжня ітака ж цікава».

Щодо звучання в новому альбомі, The HARDKISS продовжують традицію поєднувати непоєднуване. «Для тих, хто досі шукає відповідь на запитання щодо музичного стилю гурту, не скажу нічого нового. Ми й далі експериментуємо, – пояснює саундпродюсер і музикант The HARDKISS Вал Бебко. – У новому альбомі присутні поп, рок і електроніка. Але, напевно, найнезвичніше для нас – звучання пісні “Жоржина”. У ній можна вловити навіть джангл. Я щасливий, що при цьому розмаїтті нам вдалося зберегти важливі для нас смисли. Концепт альбому та гурту в цілому».

Улітку гурт The HARDKISS представить альбом «Жива і не залізна» на головних фестивалях країни, а восени вирушить у тур на підтримку релізу. Ексклюзивне шоу «Десять» The HARDKISS представлять 18 червня 2022 року в Києві на НСК «Олімпійський».

За інформацією пресрелізу

Альбом «Жива і не залізна»> thehardkiss.com

Фото: Олександр Порубаймих