THK_Acoustic1

Особлива атмосфера, п’ятнадцять музикантів-мультиінструменталістів на сцені та головні пісні гурту в новому звучанні. The HARDKISS презентують альбом «Акустика. Live», який був записаний на концертах у Києві восени минулого року

«Це саме та світла сторона The HARDKISS, – розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. – Не космічна “Залізна ластівка”, а жива й земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The HARDKISS. Головні хіти гурту прозвучали в несподіваних акустичних аранжуваннях завдяки класичним і народним інструментам».

«Наші слухачі зачекалися цього релізу, – говорить креативний продюсер і музикант гурту Вал Бебко. – З часів концертів “Акустика” пройшло майже вісім місяців. Власне, весь цей час паралельно з роботою над новим матеріалом ми готували live-альбом. Для нас було важливо вкрай точно зафіксувати концертне звучання такої кількості живих інструментів, емоції глядачів і ту чарівну атмосферу, яка була два вечори у Палаці “Україна”. Це чистий лайв і кайф».

Нагадаємо, що наступного року гурт відзначатиме десятиріччя. 29 травня в Києві на НСК «Олімпійський» The HARDKISS представить шоу «Десять».

За інформацією прес-релізу

Слухайте альбом «Акустика. Live» > https://thehardkiss.com/acoustic

Дивіться шоу «Акустика. Live» на YouTube > https://youtu.be/TfJAUwYVQPs