kmb_zhinky v dmoll

З 7 по 12 липня «Київ Модерн-Балет» організовує фестиваль балету «Літо у стилі модерн» в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

За словами керівника «Київ Модерн-Балету» хореографа Раду Поклітару, в Одесі покажуть і «бестселери», такі як «Лускунчик» та «Лебедине озеро», і «естетські постановки» на кшталт «Довгого різдвяного обіду» та «Жінок в ре мінорі». Всього  буде представлено сім вистав (із 18-ти, створених за роки існування «Київ Модерн-Балету», починаючи з 2006 року):

7 та 8 липня«Лускунчик» Петра Чайковського

9 липня – одноактні балети «In Pivo Veritas» на ірландську фолкову музику і музику Ренесансу, «Двоє на гойдалці» за мотивами однойменної п’єси Вільяма Гібсона на музику Йоганна Себастьяна Баха та з репертуару мексиканської співачки Чавели Варґас

10«Кармен. TV» Жоржа Бізе

11 – найсвіжіші (щойно презентована вистава «Більше, ніж кохання» Артема Шошина не увійшла до програми) одноактні балети «Жінки в ре мінорі» на музику Концерту №1 для клавіра з оркестром Йоганна Себастьяна Баха та «Довгий різдвяний обід» за мотивами однойменної п’єси Торнтона Вайлдера на музику Антоніо Вівальді, прем’єра яких відбулася у липні та грудні минулого року.

12«Лебедине озеро» Петра Чайковського

Фестивальному проекту передує епіграф: «Коли у тебе відсутні табу, твоя палітра стає тільки багатшою…». Тож, з огляду на програму, на одеситів чекає різнобарв’я емоцій, пластики і музики.