spadschyna

Першого березня о 16:30 у галереї Львівського органного залу відбудеться відкриття фотовиставки Арсена Харіна, фотохудожника з Івано-Франківська. Виставка отримала назву «Спадщина», що відображає її головну ідею: погляд на сучасну українську естетику крізь призму надбання поколінь

В експозиції зібрані фотографії, створені після початку повномасштабного вторгнення у мальовничих Карпатах, серед моделей – люди з окупованих територій. Головне на знімках – меседж: зберегти надбання предків і тим самим збагатити сучасний світ, памʼятати про своє коріння та пишатися ним, робити українське модним.

Поєднання автентики з сучасними мотивами, сміливі образи, неочікувані ракурси – все це становить авторський стиль Арсена Харіна, що робить його творчість цікавою та актуальною. Фотороботи художника захоплюють яскравою соковитістю, свободою, глибиною задуму та життєствердністю. «Знімаю вигадані світи й українські мотиви», – говорить коротко про себе митець.

Арсен Харін народився й прожив більшу частину життя в Івано-Франківську. Батьки заклали в ньому любов до гір і походів, тому його шлях у мистецтві фотографії розпочався саме в горах, у бажанні закарбовувати їхню красу.

Активно знімає з 2018 року, паралельно розвивається у відеосфері. Восени 2022-го провів свою першу фотовиставку в Івано-Франківську. У 2023-му переїхав до Львова, щоб працювати над новими фото- і відеопроєктами, зокрема, знімати кліпи для гуртів і створювати виставки.

Виставка «Спадщина» діятиме до 4 квітня, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід у Галерею органного залу – за вхідним квитком.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

За інформацією пресрелізу