gendel

23 червня о 20:00 в Домі освіти та культури «Майстер-клас» у рамках проекту «MK Сlassics» (куратор — Тетяна Калиниченко) презентуватиметься концертна програма «Гендель в Італії» у виконанні музичного коллективу «Art-Offertorium»

Концерт присвячено творчості метра бароко Георга Фрідріха Генделя і складається переважно з творів, які він написав, перебуваючи в Італії, — звідси й назва. Камерний дух його ранніх кантат та інструментальних творів створять затишну атмосферу справжніх італійських палацо у літню пору. А пристрасні арії змусять співпереживати навіть найвибагливіших глядачів. Чудове сопрано Тетяни Журавель, вишуканий тембр клавесина Олени Жукової, благородний басовий голос віолончелі Ольги Мільграндт і витончена палітра скрипкових фарб Артема Дзегановського зіллються в одному ритмі задля вашого високого естетичного задоволення і проникнення у прекрасний світ бароко.

Програма:

Кантата «Un’ alma innamorata», HWV 173 («Закохана душа»), Капричіо фа-мажор для клавесина, HWV 481, Кантата «Tu fedel? Тu costante?», HWV 171 («Чи вірний ти? Чи постійний?»), Кантата «Mi palpita il cor», HWV 132 («Я відчуваю, як тріпоче моє серце»), Соната для скрипки та басо-контінуо ре-мажор, HWV 371, Арія «Аma, sospira» з опери «Alcina» («Вона любить, зітхає»), Арія «Tornami a vagheggiar» з опери «Alcina» («Повернись, щоб я могла намилуватись тобою»).

offertorium

Виконавці:

Колектив «Аrt-Offertorium» у складі: Тетяна Журавель (сопрано), Артем Дзегановський (скрипка), Ольга Мільграндт (віолончель), Олена Жукова (клавесин).

Довідка: «Аrt-Offertorium» — «Присвята мистецтву».

«Ми присвятили життя служінню прекрасному і даруємо оточуючим справжній дар богів — Музику!», — кажуть виконавці.

Камерний ансамбль був створений у 2012 році в Києві й спеціалізується на грі барокової та класичної музики. Засновником і керівником колективу є лауреат міжнародних конкурсів, скрипаль Артем Дзегановський.

Основу ансамблю становить струнний квінтет, клавесин, гобой і флейта. Всі учасники ансамблю працюють у провідних оркестрах Києва. У репертуарі колективу твори Генделя, Моцарта, Телемана, Вівальді, Перселла, Баха, Бортнянського та інших видатних авторів.

Ансамбль також співпрацює із відомим англійським диригентом Полом Генрі, спільно з яким були представлені опера «Король Артур» і «Королева фей» Перселла, «Різдвяна ораторія» Баха, ораторія «Месія» Генделя та інші шедеври.
Ансамбль «Art-Offertorium» брав участь у «Бах-фесті» в Сумах у 2013 році, «Пасхальній асамблеї» у 2016-му та інших форумах.

У 2014 році «Art-Offertorium» долучився концертом із творів Антоніо Вівальді до проекту «Леви своїх не лишають», що започаткований у Національному художньому музеї України в рамках збору коштів для постраждалих військових АТО.

Учасники ансамблю постійно підвищують свою майстерність на майстер- класах у провідних європейських музикантів. Колектив веде активну концертну діяльність, виконуючи авторські програми та виступаючи на мистецьких заходах.

За матеріалами прес-релізу