zastavka

2 лютого о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться «Вечір премʼєр»

До цієї непересічної події Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії на чолі з диригентом Володимиром Сивохіпом і солістами Івоною Глінкою (Польща) і Володимиром Веретельником підготували концентрат різноманіття сучасної музики світу. Звучатимуть твори композиторів Японії, Греції, Італії та США.

«Ця програма є унікальною не лише премʼєрами. Вечори симфонічної музики асоціюються в нас із творами великих форм: симфоніями, концертами для соло з оркестром, поемами. Однак оркестр і солісти замислили сюрприз – звучатимуть мініатюри. До оркестрових мініатюр композитори звертаються не так часто: не кожному й до снаги лаконічно викласти думку. Історією кожного з творів слухачів майстерно проведуть модератори концерту.

Також таке розмаїття є чудовим доказом того, що сучасна музика – дуже багатогранна і будь-який слухач зможе відшукати в ній звучання до душі», – запрошують у філармонії.

Для виконання премʼєр до Львова приїздить відома польська флейтистка, інтерпретаторка нової та експериментальної музики Івона Глінка. Її майстерність надихнула багатьох композиторів Європи, Азії та Америки. Спеціально для неї написано понад сто творів!

За інформацією пресрелізу