У Львівському органному залі влаштують світломузичне шоу

77

28 вересня музиканти запрошують зануритись у віртуальну реальність, не використовуючи при цьому купу дорогих девайсів. Адже на сцені – Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, а в залі зі світлом «чаклує» віджей Євген Червоний

На концерті «Пер Ґюнт. Симфонічне відеошоу» оркестранти гратимуть відому на весь світ музику Едварда Гріга до однойменної драми Генріка Ібсена. Створена для театральної постановки, зовсім скоро вона набула значення самостійного музичного твору.

Гріг дуже любив п’єсу норвезького письменника і розумів усю її глибину. Тому в музиці він показує багатство поетичних граней серйозного, насиченого соціальними і філософськими узагальненнями літературного твору.

«Пер Гюнт» Гріга отримав широке визнання у вигляді двох оркестрових сюїт. Цього вечора їх виконуватимуть учасники Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який знайшов прихисток у Львові після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Керуватиме оркестром дириґент, композитор, директор Львівського органного залу Іван Остапович.

Під час гри музикантів на сцені у залі проєктуватимуться різноманітні відеоефекти з використанням кольорів і світла. За пультом – віджей Євген Червоний, член команди Органного залу.

Поєднання звуків і зображень допоможе глядачам якомога краще зануритись у фантастичну атмосферу норвезьких лісів, познайомитися з тролями та їхнім королем і пройти життєвий шлях разом із героєм пʼєси Пером Ґюнтом.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу