Go_A-yevrobachennya

Наприкінці 2021 року Євробачення ESC Radio міжнародного пісенного конкурсу підбило підсумки голосування на найпопулярнішу пісню в історії Євробачення

Пісня «Шум» гурту GO_A увійшла до трійки найпопулярніших. Обійшли навіть мегаулюблений упродовж багатьох десятиліть гурт ABBA!

Список із 250 композицій, які єврофани вважають найкращими, очолив хіт переможниці 2012 року Loreen «Euphoria». Після майже 10 років пісня шведки продовжує зачаровувати слухачів. Друге місце дісталося композиції переможців Євробачення-2021 італійців Maneskin «Zitti e Buoni». Приємним сюрпризом стало третє місце українського гурту Go_A із піснею «Шум».

Цікаво, що пісня «Solovey», із якою гурт мав узяти участь у конкурсі 2020 року, також потрапила до списку із 250 найпопулярніших хітів. Вона зайняла 128-ме місце. А пісня Джамали «1944», із якою вона перемогла на конкурсі 2016 року, опинилася на 14-му місці, тоді як хіт «Waterloo» ABBA, яким гурт представляв Швецію у 1974-му, опинився лише на 20-му місці. Мегахіт «Dancing Lasha Tumbai» від Вєрки Сердючки (2007) посів 74-ту позицію, а переможна пісня Руслани «Дикі танці» (2004) – 78-му. Решта українських представників на Євробаченні опинилася за межами першої сотні.

Новиною про досягнення гурт GO_A поділився у соціальних мережах. «Одразу два наших трека потрапили в ESC TOP 250 – щорічний рейтинг найкращих пісень за всі часи існування Євробачення! SHUM увійшов до трійки найпопулярніших пісень за всю історію конкурсу! А Solovey посів 128 місце. Вперше в історії до цього чарту потрапили одразу дві україномовних пісні», – зазначили вони.

Також наприкінці 2021 року стало відомо, що гурт GO_A отримав нагороду Євробачення-2021 за найкращу сценічну постановку.

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

На головному фото – виступ українського гурту Go_A із піснею «Шум» на Євробаченні-2021: EBU / ANDRES PUTTING