hore-tiy-chaytsi

Співак DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana та бітбоксер Dorian Shuffle об’єднали таланти, аби Легенда ожила

Пісня «Ой горе тій чайці», авторство якої багато хто приписує самому Гетьманові України Івану Мазепі, отримала друге, осучаснене життя.

Прем’єра відео на спільну композицію DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana та бітбоксера Dorian Shuffle відбулася 21 серпня 2017 року на MusicVideoUA (MVUA)^

Як зізнається Дмитро Іващенко (справжнє ім’я DIMA LIBRA), ця пісня у його репертуарі вже понад дванадцять років. Він залюбки співає її і в маленьких залах, і на великих урочистих заходах.

«Я дуже люблю цю пісню і періодично повертаюся до неї, але із новим баченням. Намагаюся не відходити від її драматичного настрою. Так, я виконував її і під акомпанемент роялю, і a caрpella, і у складі вокального секстету. І тепер відчув потребу заспівати її із бандурою – інструментом, який я просто обожнюю. До того ж, саме тембр бандури мені нагадав матір – образ, який уособлює чайка. І тріо Kvitana доповнило цей жіночий образ. Чи вийшло у нас – судити людям», – зазначає співак.

Зі свого боку, одна з учасниць тріо Kvitana Ольга Розколотько, коментуючи роботу, зазначила, що, попри трагічні сторінки нашої історії, життя продовжується.

«Найтемніша ніч – перед світанком, так і чайка – це символ відродження, успіху та перемоги. Слід пам’ятати, що чайка – це ще й унікальний плавзасіб козаків. Нам було дуже приємно працювати у творчому синтезі з чудовим музикантом і людиною DIMA LIBRA. Скільки струн у бандурі, стільки можливостей розвитку в нашій державі. Ніколи не втрачайте надію і вірте у світле майбутнє», – резюмувала Ольга Розколотько.

Дмитро Іващенко (DIMA LIBRA) відомий участю у низці співочих телепроектів, зокрема, «Голос країни», «Шанс» і «Співай, як зірка».

Учасниці тріо Kvitana про себе кажуть так: «Мета інструментально-вокального колективу “Kvitana” – гармонійне поєднання краси та стилю, професіоналізму і таланту, гри й вокалу. Оригінальний формат, що розкриває музичний символ України – бандуру – по-новому: сучасно та неординарно. Прагнемо, аби тріо Kvitana – це було стильно, модно і по-українськи».
Справжнє ім’я бітбоксера Dorian Shuffle – Володимир Яковлев.

Оператор-постановник відео – Антон Пожидаєв. Ідея – DIMA LIBRA. Запис звука та відео відбувся на студії KASKA records.

За матеріалами прес-релізу