Усі на новорічний бал!

162

19 грудня Київський академічний театр ляльок розпочинає новорічну кампанію: заряджаємо позитивом на весь 2021 рік

Усупереч усьому, Київський академічний театр ляльок готується до зимових свят! У ці часи непевності й сумнівів команда театру обіцяє, що саме у Замку на горі, найказковішому місці столиці, можна буде зустріти і Новий рік, і Різдво. Саме тут ви відпочинете від буденності, відчуєте атмосферу зимових веселощів і повірите у дива.

 

Актори й постановники театру із радістю поспішають повідомити, що цієї зими можна буде переглянути улюблені зимово-святкові вистави: «Сніг», «Казка для маленького зайчика», «Мороз-Морозенко», «Різдвяна рукавичка», «Красуня і Чудовисько». Окрім вистави, можна буде переглянути драйвову інтерактивну інтермедію «Снігомен шукає новорічний настрій».

Також у Замку на горі готують нову масштабну прем’єру. Цьогоріч це мюзикл для сімейного перегляду «Попелюшка. Новорічний бал». Вистава стане абсолютно новою версією цієї відомої історії. Показ відбудеться 19 грудня, у День Святого Миколая.
«Головний художник нашого театру Микола Данько має традицію випускати зимові прем’єри виключно на День Святого Миколая. У чудове зимове свято та на власні іменини», – жартує режисер, постановник вистави «Попелюшка. Новорічний бал» Ігор Федірко.

«У ці часи випробувань усім так необхідне свято. Зимові свята 2020 неодмінно справдяться – треба лише завітати до нашого театру», – говорить директор-художній керівник театру Ірина Чернікова.

За інформацією прес-релізу