radoi-islandiya

Радіо Ісландія – нова онлайн-станція для прихильників класичної музики

Радіостанція розпочала роботу на базі однойменного онлайн-каналу, де вже три сезони іде музичне шоу «Час класики». Програмним директором Радіо Ісландія стала ведуча шоу – Оля Діброва.

Оля наголошує: «Сьогодні в нашому цифровому світі стає більше зайвої інформації та менше спокою. У цьому безмежному потоці жителі великих міст все частіше шукають можливість розслабитись і відчути красу моменту. Класична музика у цьому сенсі не панацея, але вона може бути джерелом натхнення і служити прекрасним фоном як для зосередженої роботи, так і для моментів тихого відпочинку.

Команда станції пропонує слухачеві своєрідний формат подорожі по різних етапах історії класичної музики, де кожен знайде те, що йому до душі. Точкою відліку нашої капсули часу стає епоха бароко. Ми рухаємось крізь симетрію класицизму до світлого смутку романтизму, від яскравих фарб імпресіонізму – до безмежних космічних просторів академічної музики ХХ і навіть ХХI століття».

Окрім музики на Радіо Ісландія уже стартують тематичні подкасти й радіошоу. Ведучі планують знайомити з новими цікавими іменами українських виконавців і композиторів.
Команда планує створити нове тісне ком’юніті для музикантів, композиторів, музичних критиків. Платформу, яка могла би визначати нові напрямки для розвитку класичної та академічної сцени в Україні.

Радіо Ісландія працює цілодобово. Ефір доступний за посиланням:
http://www.islndradio.com

За матеріалами прес-релізу