strunni-serenady

Шедеври струнної музики звучали зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру 12 лютого у виконанні Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» під диригуванням Михайла Скидана

Оркестр виконав нову програму «Вечір струнної серенади», до якої увійшли твори Вольфганга Амадея Моцарта, Едварда Елгара та Антоніна Дворжака. Представив її слухачам художній керівник і головний диригент оркестру, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

Відкрила концерт «Маленька нічна серенада» Моцарта. Це один із найвідоміших творів австрійського генія – легкий, життєствердний і водночас неймовірно гармонійний.

Серенада для струнного оркестру Едварда Елгара, що прозвучала у концерті, посідає особливе місце у творчості композитора. Музика чи не найпопулярнішого опусу в доробку митця сповнена щастя і гармонії.

У свою чергу, Серенада для струнного оркестру Антоніна Дворжака справедливо вважається одним із найбільш емоційно наповнених творів майстра. У виконанні Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» поетичність, яскрава образність, чуттєва схвильованість серенади проявилися повною мірою.

«Вечір струнної серенади» став справжнім подарунком для численних чернігівських шанувальників класичної музики.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм