«Музика Незламних» – міжнародна акція солідарності музикантів світу з Україною

55

Міжнародний проєкт «Музика Незламних» – акція солідарності музикантів світу з Україною» розпочнеться 24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення росії в суверенну Україну. Учасники акції виконуватимуть українську музику у форматі офлайн/онлайн концерту, флешмобу, вуличного виступу, відеокліпу або музичного перформансу

24 лютого 2022 року назавжди ввійде у світову історію як дата початку військового вторгнення росії в суверенну Україну – дата початку масштабного терористичного акту проти 40 мільйонів українських громадян у центрі Європи.

Україна та українці вже рік ведуть жорстоку боротьбу з воєнною агресією путінського режиму. Одним із ключових є інформаційно-культурний фронт, розгорнутий як в Україні, так і в інших країнах світу.

Для підсилення нашої присутності у світовому культурному просторі та привернення уваги світової спільноти до глибшого розуміння українського питання і українського спротиву провідні діячі музичної галузі України ініціюють проєкт «Музика Незламних» – міжнародна акція солідарності музикантів світу з Україною», що розпочнеться 24 лютого.

Місія проєкту – через українську музику показати і розкрити характер Незламного Українського Народу – НАЦІЇ та на ірраціональному рівні донести Цінності, за які ми боремось для нашої спільної Перемоги!

Формат проєкту – виконання музичними колективами або виконавцями з усього світу української музики у форматі офлайн/онлайн концерту, флешмобу, вуличного виступу, відеокліпу, музичного перформансу.

На сайті http://musicofdefiance.com.ua/ учасники, які бажають долучитися, зможуть заповнити анкету й знайти репертуарний лист і партитури для виконання українських музичних творів. На сайті відображатиметься географія учасників, які долучаються до акції.

Перші події в рамках проєкту:

23 лютого – концерт-рефлексія Національного будинку музики «Якщо завтра війна…» у Національній філармонії України: https://fb.me/e/3jABM1W3f;

24 лютого – концерт Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України з творів Валентина Бібіка та Франца Шуберта у Національній філармонії України: https://fb.me/e/2qSryWjhF;

24 лютого – благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України «Музика Незламних» у Premier Palace Hotel Kyiv.

Ініціативу проєкту підтримали Міністерство культури та інформаційної політики України, Український культурний фонд та Український інститут.

Детальніше про проєкт: http://musicofdefiance.com.ua/

За інформацією пресрелізу