biss-quit

Від класики жанру до авангарду, від запальних імпровізацій до лірики романтизму – суть нової програми оновленого складу джаз-бенду «BissQuit», який 17 липня в затишному дворику філармонійного центру представив слухачам черговий проєкт «Jazz-Куліса vol. XVI»

«Джаз – музика, багата на традиції. Але це не означає, що вона статична. Джаз постійно розвивається. Живим його роблять пошук та імпровізація, поєднання стилів і атмосферність живого виконання», – розповідає про концерт керівник бенду і куратор проєкту «Jazz-куліса» Дмитро Теребун.

До речі, ставлення до джазу в Дмитра виходить далеко за рамки професійного ремесла музиканта. Це ще й об’єкт його наукових студій. Кілька років тому Дмитро отримав ступінь кандидата мистецтвознавства, захистивши дисертацію з промовистою назвою «Джаз як мистецтво діалогу». Тож не дивно, що всі проєкти джаз-бенду «BissQuit» – це своєрідний діалог між музикантами й слухачами, який неможливо повторити.

«Усе найцікавіше відбувається за кулісами…» – гасло, під яким «BissQuit» реалізує творчі ідеї у рамках проєкту «Jazz-Куліса». Нині це робить оновлений склад колективу у складі Ольги Перепелиці (вокал), Володимира Балаби, Олександра Годуна (труба / флюгельгорн), Нікіти Гірні (тенор і сопрано, саксофон), Бориса Кузьменка, Олександра Воробйова (клавішні), Сергія Галамаги (гітара), Дмитра Теребуна (бас-гітара), Артема Рейа (ударні) та Богдана Ярошенка (перкусія).

Потужна, зіграна команда музикантів, чарівний вокал Ольги Перепелиці, різнопланова й чуттєва музика зробили літній вечір у філармонійному дворику незабутнім. А допомагали музикантам у діалозі зі слухачами і в створенні романтичного настрою Сергій Сорокін (звук), Олександр Єрмаков (світло) та Артем Сиворакша (сценічне рішення).

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм