vechir-baha-chernihiv

Вечір з музикою Йоганна Себастьяна Баха змогли провести глядачі у Чернігівському обласному філармонійному центрі 21 березня

Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» на чолі із заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем і видатні українські музиканти Анатолій Баженов, Катерина Баженова і Дарій Антонюк представили увазі публіки програму саме під такою назвою.

Скрипалі – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Анатолій Баженов, молода яскрава зірка новітньої вітчизняної скрипкової сцени Дарій Антонюк, а також піаністка, заслужена артистка України Катерина Баженова мають давню і дуже плідну історію співпраці з оркестром «Філармонія». Їхні виступи завжди збирають у залі філармонійного центру численну аудиторію.

Академічний симфонічний оркестр і солісти-віртуози у програмі з двох відділень виконали справжні шедеври великого німецького композитора – Оркестрову сюїту № 1 до мажор, Концерт № 5 для фортепіано з оркестром фа мінор, Концерт для органа № 2 ля мінор в аранжуванні для духового квінтету, Адажіо з «Пасхальної ораторії», Концерт для двох скрипок ре мінор, Арію альта»“Erbarme dich, mein Gott» з ораторії «Страсті за Матвієм».

Артисти змогли передати слухачам власне бачення сутності музики Йоганна Себастьяна Баха – невичерпну глибину мистецьких образів, трагізм і тріумф людського духу, поетичну емоційність почуттів.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм