laureatky-premiyi-rev

Члени комітету з присудження Премії імені видатного українського композитора Левка Ревуцького обрали цьогорічних лауреатів

Так, під час засідання, яке відбулося 3 лютого в Держмистецтв, члени комітету, які попередньо ознайомились з усіма поданими на отримання премії заявками, шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів визначили переможців у двох номінаціях.

У 2023 році лауреатами Премії імені Левка Ревуцького обрано наступних претендентів.
У номінації «композиторська творчість» – композиторку Ренату Сокачик за твори «Речитатив» для скрипки соло, «Corali sbagliati»/«Неправильні хорали» для струнного оркестру, Дві мініатюри на норвезькі теми для струнного оркестру.

Клопотання про присудження премії висунуто правлінням Київської організації Національної спілки композиторів.

У номінації «концертно-виконавське мистецтво» – Наталію Кожушко-Максимів, учасницю оркестру Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика за концертні програми останніх трьох років (флейта).

Клопотання висунуто Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика.
Ми щиро вітаємо переможців і зичимо їм подальших творчих звершень!

Зі свого боку Держмистецтв щиро дякує членам комітету за кропітку ґрунтовну працю та усім претендентам за надані роботи.

Нагадуємо, що вказана премія присуджується щороку молодим композиторам і виконавцям у сферах композиторської творчості та концертно-виконавського мистецтва.

Пресслужба Держмистецтв