vona

22 грудня о 19:00 відбулася українська прем’єра хореографічної вистави про сучасних українок VONA

Міжнародний мистецький проєкт VONA – це колаборація зі всесвітньо відомим театром Піни Бауш (Вупперталь, Німеччина) за підтримки Goethe-Institut Ukraine. В його основі – створення унікальної вистави про сучасну українську жінку, мовою тіла виразити всі її переживання та емоції, спробувати дослідити цей феномен.

Шість танцівниць із різних регіонів України були відібрані командою театру Піни Бауш: Катерина Погорєлова, Тетяна Знамеровська, Ірина Астаф’єва, Галина-Оксана Щупак, Валерія Потапова, Єва Силенко. Хореографію поставив Райнер Бер – відомий продовжувач традицій танцтеатру.

Максим Добролюбов, продюсер проєкту: «Уперше легендарний театр Піни Бауш створює такого плану мистецьку колаборацію. Тим паче, що до війни напрямок сучасного фізичного, пластичного і танцювального театру почав набирати оберти, тож це неймовірна нагода поєднати цей театральний напрямок із українською душею та ментальністю».

Прем’єра в німецькому театрі Піни Бауш відбулась у середині листопада. Українську прем’єру було заплановано на 22 грудня. О 19 годині стартував показ на онлайн-платформі Open Theatre. Доступ до перегляду вистави буде доступний дві доби.

Посилання на заплановану подію: http://bitly.ws/y6uw

Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088464596414&mibextid=ZbWKwL

Міжнародний мистецький проєкт VONA створено за підтримки Goethe-Institut Ukraine.

За інформацією пресрелізу