afisha

Третього лютого у Львівському органному залі відбудеться симфонічний концерт: дириґент із Японії Такуя Шігешіта й Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії виконають легендарну Пʼяту симфонію Людвіга ван Бетховена

Найвідоміший симфонічний твір, який розпочинається культовим мотивом долі, що стукає у двері, – цей шедевр захоплює слухачів по всьому світу. Симфонія вражає емоційністю, драматизмом і є свідченням незламності людського духу. Цей твір розповідає про сам тріумф, кожну важко здобуту перемогу, яка коли-небудь була чи буде.

У Львівському органному ми почуємо інтерпретацію цієї величної музики у виконанні дириґента з Японії, який заради цього виступу приїде в Україну в часи війни.

Такуя Шігешіта (Takuya Shigeshita) народився в Токіо, навчався у музичному коледжі Кунітачі, де отримав ступінь бакалавра. Має понад 25-річний досвід дириґування. Лауреат численних виконавських конкурсів. Заступник генерального директора Всеяпонської федерації оркестрів середніх шкіл. Викладач у музичній школі Канто Гакуїн. Організатор і керівник Orchestra Club.

Із Луганським симфонічним оркестром Такуя Шігешіта познайомився завдяки Курту Шміду, головному гостьовому дириґенту луганчан, який протягом багатьох років виступає з українським колективом. У 2023-му японський музикант приїздив в Україну, де дав, зокрема, концерт із Луганським філармонійним оркестром у Львівському органному залі. Звучали Симфонія № 8 соль мажор Антоніна Дворжака та Симфонія № 10 Михайла Вербицького.

Отже, Львівський органний зал запрошує на симфонічний вечір із Такуя Шігешіта. Відчуйте підтримку всього цивілізованого світу через музику!

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

За інформацією пресрелізу