minenko

5 липня усесвітньо відомий контратенор Юрій Міненко виступить у концерті «Голос бароко» у супроводі камерного оркестру (диригент — Роман Кофман) у Національній опері України

Юрій Міненко підкорив найкращі оперні сцени світу і в останні дні Київського театрального сезону вразить унікальним голосом, який із легкістю долає 3 октави!

Він — єдиний контратенор-українець, який зміг потрапити до фіналу світового конкурсу співаків «BBC Cardiff Singer of The World»! Його голос вважають еталоном музичного стилю бароко!

Улюбленець концертних залів і оперних театрів Амстердама і Вашингтона, Відня і Хемніца, Лозанни й Парижу виконає шедеври Ріккардо Броскі, Антоніо Вівальді, Георга Фрідріха Генделя, Генрі Перселла, Крістофа Віллібальда Глюка, Джуліо Каччіні.

Співак виступить у супроводі камерного оркестру, зібраного з найкращих солістів-віртуозів диригентом Романом Кофманом – одним із найвідоміших диригентів Європи. Маестро презентує в Україні надскладні програми та запрошує до Києва друзів — геніальних музикантів з усього світу.

Юрій народився у місті Радомишлі Житомирської області, проте зараз виконує головні партії у барокових операх разом із найпершими світовими зірками в Австрії, Великобританії, Іспанії, Нідерландах, Німеччині, США, Франції, Польщі, Швейцарії. У Києві Юрiя вперше почули на I Міжнародному конкурсі молодих вокалістів ім. Бориса Гмирi в 2004 році. Незвичний голос тоді зачарував усіх, як i культура співу, майстерна вокальна техніка, шляхетна манера поведінки на сцені.

Партії Юрія Міненка: Анній — «Милосердя Тита» В.А.Моцарта (Рококо-театр, Шветцінген, Німеччина), Євстафій — «Ринальд» Г. Ф. Генделя (Лозаннська опера, Швейцарія), Коррадо — «Гризельда» А. Вівальді (опера Санта-Фе, Нью-Мексико, США), Давид — ораторія Ф.Б.Конті «Давид» (Маастрихт, Кампен, Амстердам і Роттердам, Нідерланди), Мегабиз — «Артаксеркс» Л. Вінчі, Давид — ораторія Г.Ф. Генделя «Саул», альт в ораторії Г.Ф. Генделя «Мессія» (Пул, Дорсет, Велика Британія) і «Сонети на вірші Луїзи Лабе» М.А. Дальбаві (Бірмінгем, Велика Британія).

Юрій Міненко: «Барокова музика може бути і витонченою, і кришталевою, і нестримною, як рок-музика. Коли контратенори збираються разом, у нас виходить практично рок-концерт! Публіку просто качає. Моя мрія — привезти в Україну трьох-чотирьох контратенорів і зробити тут такий концерт, який просто переверне свідомість публіки!»

За матеріалами прес-релізу