Замок Радомисль запрошує на міжнародний фестиваль

130

Найближчими вихідними, 11—12 червня історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль прийматиме вже Третій міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»

Традиційно на захід, що проходить під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, з’їжджаються представники дипломатичних місій, які акредитовані в Україні, щоб послухати твори геніального композитора не в задушливих концертних чи оперних залах, а просто неба — серед казкової природи Полісся. Проте насолодитися казковим дійством є можливість у кожного, хто придбає квиток на фестиваль, адже ціни дуже демократичні. До речі, всі кошти, виручені за продаж квитків, організатори передають на благодійність, а саме через громадську платформу «Люди допомагають людям» вони будуть розподілені серед членів сімей, загиблих під час Революції Гідності та бойових дій на сході країни.

radomysl1

Сам формат фестивалю передбачає, що основна музична програма виконується на сцені, розташованій просто неба на Острові кохання. Відвідувачі концерту, окрім стільців, можуть вподобати одну із лавок ландшафтного парку чи зручно розміститись на килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени. Музикою композитора можна буде насолоджуватися і в стінах самого замку, зокрема в концертній залі для камерної музики, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам.

 

Організатори дійства прагнуть донести, що класична музика у XXI столітті може знаходити поціновувачів і за межами стін концертних залів. Тож протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунатимуть твори композитора у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, солістів Національної філармонії України, виступи яких доповнять найкращі виконавці з музичних шкіл України. Свою участь у фестивалі уже підтвердили Юрій Кот — заслужений артист України, Інеса Порошина — солістка Національної філармонії України, Лариса Деордієва — лауреат всеукраїнського конкурсу піаністів імені Миколи Лисенка, солістка Національної філармонії України.

radomysl2

Міжнародний фестиваль, що проходитиме в Україні вже втретє, не обмежиться лише музичною програмою. Замок-музей Радомисль приготував для своїх гостей спеціальні екскурсії унікальним Музеєм української домашньої ікони. А ще можна відвідати майстер-клас із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII століття та уявити себе на місці середньовічного монаха, який виготовляє папір для потреб Києво-Печерської лаври. Адже замок стоїть на місці першої в Центральній Україні папірні. Урізноманітнити свій відпочинок можна буде також катанням на човнах (весь замок оточений водою, а на території парку є два водоспади) та стрільбою з арбалета.

Квитки на фестиваль можна придбати на сторінці http://chopin.radozamok.com.ua/
Фестиваль відбувається також за підтримки компанії «In Jazz» — офіційного представника YAMAHA в Україні.

За матеріалами прес-релізу