mylyi-druh

7 листопада відбудеться прем’єра фантасмагорії на 2 дії «Милий друг» за всесвітньо відомим романом французького письменника Гі де Мопассана

Інсценізація і постановка режисера Юрія Лізенгевича. Художник-постановник – Юлія Заулична, пластичне рішення – Ліда Соклакова, музичне – Олеся Стефаник.

Слово «кохаю» має величезну владу. Воно підкорює серця, обеззброює і присипляє логіку. Особливо якщо його промовляти у найбезнадійніших ситуаціях. Наприклад, на вушко одруженій і чесній жінці.

Головне – говорити з пафосом і якоюсь щемливою хворобливістю у голосі, аби вона аж почувалася винною, що довела вас до такого стану. Нехай ваш трагічний образ, наче химера, скрізь переслідує її.

І щойно вона прошепоче «милий друже», – Ви перемогли. Тепер ця жінка заради ефемерного кохання зробить для вас усе: допоможе вибудувати кар’єру, познайомить із потрібними людьми. А ви продовжуйте промовляти ніжності, аби це марево здавалося реальнішим від дійсності. Бо говорити «кохаю» – не обов’язково кохати.

Жоржа Дюруа, колишнього солдата, який упевнено торує собі шлях нагору, зваблюючи впливових жінок, грає Олег Коркушко. Під його чари потрапляють: Мадлен Форестьє (Іванна Бжезінська), Клотільда де Марель (Ксенія Мішина), Віржині Вальтер (Вікторія Авдєєнко), Сюзанна Вальтер (Надія Тегіпко), Рашель (Дар’я Якушева). Роль Шарля Форестьє виконує Олексій Нежурко, Вальтера – Сергій Кучеренко, Норбера де Варена – Валерій Шептекіта, пана Ларош-Матьє – Ярослав Чорненький, Гібер де Лорма – Юрій Потапенко.

«Жорж Дюруа досягнув найвищих висот, але чи зробило це його щасливим? Більше ж нема чого прагнути. Роман Гі де Мопассан написав 130 років тому, проте він і зараз актуальний. Світ досі належить пройдисвітам», – відзначає режисер Юрій Лізенгевич.

За матеріалами прес-анонсу