«Заради життя»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage-2022!

141

З 5 до 7 серпня на території заповідника «Софія Київська» вже вп’яте проходитиме фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Тема цьогорічного форуму – «Заради життя»

«Заради життя наші сміливі воїни боронять Україну, наражаючи себе на смертельну небезпеку. Заради життя кожен українець чи українка сьогодні теж стали воїнами – на своїх фронтах. Заради життя і нашої незламної сили духу ми, попри все, проводимо фестиваль Bouquet Kyiv Stage – як подяку всім нашим захисникам і захисницям. Це наш крок до Перемоги!» – говорять про Bouquet Kyiv Stage-2022 його організатори, команда культурного центру «Дім “Майстер Клас”».

Цьогоріч фестиваль матиме більш стриманий формат з урахуванням умов воєнного часу й потреб дотримання необхідних заходів безпеки. Події відбуватимуться не просто неба, а в Софійському соборі, Хлібні, музеї «Золоті ворота» та під Ясенем.

Bouquet Kyiv Stage-2022 складатиметься з музичної, виставкової, екскурсійної і кінопрограм. Під ясенем плануються дискусійні панелі: філософська, літературна, мистецька. На думку організаторів, під час війни проведення фестивалю особливо важливе – заради укріплення нашої сили духу, віри в перемогу, заради життя зараз та після нашої перемоги.

Три дні фестивалю об’єднають митців, чиї програми, сповнені індивідуальних відчуттів і рефлексій, народилися у воєнні місяці.

Організатори наголошують, що будуть дотримані усі правила безпеки. У випадку оголошення повітряної тривоги, події призупинятимуться до її відбою. Гостей запросять перейти в безпечне укриття на території «Софії Київської» або ж спуститися на станцію метрополітену «Золоті ворота».

Вхід на фестиваль традиційно є безкоштовним, потрібно лише сплатити вхідний квиток на територію «Софії Київської» чи «Золотих воріт». Також цього року обов’язковою є попередня реєстрація на всі події.

Стежте за новинами та шукайте детальну програму фестивалю тут: https://bouquetstage.com/; https://www.facebook.com/bouquetstage/; https://www.instagram.com/bouquetkyivstage.

За інформацією пресрелізу