Ансамбль «Дніпро»: 20 років на сцені

99
Share Button

Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» запрошує на ювілейний концерт «Український фолк – від автентики до модерну», присвячений 20-річчю творчої діяльності, який відбудеться 29 листопада у Великому залі Національної музичної академії України імені Петра Чайковського

«Дніпро» – унікальний колектив, що об’єднує самобутніх, високопрофесійних солістів-музикантів, кожен із яких є надбанням української нації, тому що зберігає і передає своїм мистецтвом витоки самого українства. Ансамбль винятковий ще й тим, що його створили самі артисти – впродовж 20 років існування «Дніпро» очолюють його «батьки» – художній керівник, віртуоз-скрипаль, заслужений артист України Любомир Матейко та солістка з неповторним голосом, генеральний директор, заслужена артистка України Олена Кулик.

afisha-dnipro

За два десятиріччя «Дніпро» випустив численні альбоми, у яких звучить українська традиційна народна та сучасна музика і пісня в авторських версіях та аранжуваннях: народні пісні, авторські, що стали народними, історичні балади, романси, календарні та обрядові солоспіви, інструментальні авторські композиції, фантазії, жартівливі, танцювальні мелодії… Для відображення широкого спектру українського національного мистецтва музиканти ансамблю використовують близько сотні інструментів – як суто народних, так і осучаснених.

«Дніпро» виступає на різних сценах країни – від дитячих шкіл до урядових концертів. Своєю творчістю ансамбль також прославляє Україну в усьому світі, даруючи красу і багатство української спадщини іншим народам. Велика Британія, Франція, Німеччина, Узбекистан, Канада, Нідерланди, Швеція, Португалія, Польща, Греція і ще багато-багато країн аплодували яскраво національному мистецтву артистів ансамблю «Дніпро».

Спеціальні гості ювілейної програми: народна артистка України Валентина Степова, Ансамбль Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Віктора Гуцала.

Концерт проходить за підтримки Департаменту культури КМДА, банку «Хрещатик».

Початок о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу

Share Button