TheHardkissAntarktida-red

Група The Hardkiss представляє містичне відео на україномовну пісню “Антарктида” — один із ключових треків альбому “Perfection is a lie”, котрий вийшов на початку квітня

“У кліпі ми вирішили відійти від love story, котра є у пісні, — розповідає фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна. — Ми зняли фантастичний мініфільм про катастрофу. Трактувати його можна по-різному. Для когось це буде історія про незворотні кліматичні зміни, а хтось у льодовому масиві побачить символ потайного знання, котре, вислизаючи від нас, призводить до руйнації”.

“Над відео ми працювали близько трьох місяців, — продовжує розповідь креативний продюсер и гітарист The Hardkiss Вал Бебко. — Під час зйомок було відчуття, що ми знімаємо справжнє кіно. Режисер Ігор Стеколенко й оператор Микита Кузьменко – чудова команда для таких історій. Уперше у відео ми використали трюки, спецефекти, знімали з вертольота. Але найголовніше у кліпі — суперреалістична графіка, над якою працював Роман Онуфрійчук. Містика й фантастика – два головних слова, котрими я можу описати “Антарктиду”.

За матеріалами прес-релізу

Фотограф Катя КОНДРАТЬЄВА