COURSE 2016

36
Share Button

V Міжнародні майстер-класи нової музики пройдуть у Львові 13–20 березня наступного року

COURSE 2016 – це перші щорічні майстер-класи для молодих композиторів в Україні, створені з метою стимулювати творчу активність у середовищі українських музикантів, що займаються новою музикою, допомогти їм встановити контакти з колегами з-за кордону. Із часу заснування (2012 рік) в COURSE узяли участь 33 молоді композитори із Німеччини, Латвії, Греції, Південної Кореї, Росії, Казахстану та України, так само як і двоє українських музикологів. Десять композиторів із Німеччини Австрії, Польщі, Чеської Республіки, Росії та України проводили навчання на COURSE.

На курсах 2016 року, як і на попередніх, плануються лекції, дискусії, творча робота під керівництвом композиторів-викладачів COURSE, а також прем’єрне виконання композицій, написаних під час майстер-класів, ансамблем Ensemble Nostri Temporis.

На COURSE 2016 викладатимуть Elżbieta Sikora (Польща/Франція), до слова, народжена у Львові, Jörg Birkenkötter (Німеччина) та Klaus Lang (Австрія). Окрім спільної роботи та лекцій, кожному з учасників надається по дві індивідуальні консультації з кожним із викладачів. На закінчення майстер-класів, 19 березня у Львівській філармонії відбудеться заключний концерт ансамблю Ensemble Nostri Temporis із композицій, написаних учасниками COURSE 2016 протягом студій, і творів викладачів. Буде також оголошено кращого учасника COURSE 2016 із замовленням йому твору, який планується виконати на ХХІІ Міжнародному фестивалі сучасної музики «Контрасти» у вересні-жовтні 2016 року у Львові.

Заявки на участь приймаються від молодих авторів до 35-ти років включно. Останній термін подачі заявок – 30 грудня 2015 року на imcnm.course@gmail.com. Для участі у COURSE, окрім копій особистих документів, автобіографії та переліку творів англійською мовою, необхідно надіслати партитури та аудіотреки (відео чи лінки на аудіо, відео) трьох власних творів, написаних не раніше 2012 року. За цими матеріалами викладачі COURSE та члени оргкомітету – Богдан Сегін (арт-директор) та Олексій Шмурак (координатор) відберуть 9 учасників майстер-класів.

Результати будуть оприлюднені 15 січня 2016 року на офіційному сайті COURSE http://imcnmcourse.wix.com/course2016 та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/master.classes.course

Про детальніші умови участі у COURSE 2016 – на http://imcnmcourse.wix.com/course2016

Share Button