Culturalproject: лекції про класичну музику

48
Share Button

Інтенсивний курс слухацької практики та лекцій (11 тижнів), присвячених класичній музиці, стартує 8 грудня і триватиме до кінця лютого. Організатор навчання – Culturalproject – та лектори обіцяють «зняти почуття провини з нелюбові до класики», «нарешті зрозуміти і назавжди полюбити класичну музику»

Курс розроблено спеціально для музично непідготовленої аудиторії. Програмою передбачено не лише лекції (22, по дві щотижня – у вівторок та п’ятницю), а й 11 майстерень, які вестимуть самі лектори-куратори. Фридерик Шопен, Петро Чайковський, Ігор Стравінський – ось лише зовсім невеличка частка інформації, яка обговорюватиметься і слухатиметься в рамках курсу. Також слухачі курсів матимуть можливість відвідати з куратором три найцікавіші музичні події цієї зими і взяти участь у музичній імпровізації з ансамблем «Vox animae». Іще один важливий напрямок курсу – навчитися розрізняти хороше виконання і таке, на яке не варто витрачати свої час та гроші.

Лекторій приваблює не лише своїм форматом, а й складом експертів, що спілкуватимуться зі слухачами. Віталій Вишинський, Олексій Войтенко, Ірина Ягодзинська, Анна Гадецька – кандидати мистецтвознавства, викладачі провідних київських мистецьких вишів, досвідчені дослідники-музикознавці та музиканти-практики (Віталій Вишинський та Олексій Войтенко є також композиторами, відзначеними престижними професійними нагородами), кожен з яких має вельми нестандартний погляд на, здавалось би, самозрозумілі речі та затерті до дірок «нетленки».

Лекції та практика проходитимуть на модерній та затишній Освітній станції 31В1 (вул. Пушкінська, 31-в-1). Тривалість кожної лекції – 2 години з перервою на чай.

Детальніша інформація та умови оформлення абонементу – на http://culturalproject.org/courses-info/klasychna-muzyka

Share Button