«ДомРа» – дом Сонця

55
Share Button

15 січня етно-ф’южн гурт «ДомРа» запрошує на концерт до клубу ATMASFERA 360 (Київський планетарій). Вечір входить до циклу «Джаз під зірками» – проекту, що вирізняється з-поміж столичних імпрез спробою поєднати живу музику і відео ефекти.

Проте привабити меломанів на цей концерт здатні скоріше не візуальні технології, а власне сам музичний продукт. У сучасному музичному просторі «ДомРа» – явище неординарне, хоча б тому, що джаз у цьому колективі виконують на доволі рідкісному для цього стилю інструменті – домрі.

Гурт утворився у 2009 році на базі відомої фолк-джазової групи Solominband спільними зусиллями домриста і композитора Віктора Соломіна та співачки, учениці Ніни Матвієнко Анастасії Друзюк. Назва колективу – багатозначна, відображає ідейні устремління і стильову спрямованість групи. «ДомРа» – це старовинний слов’янський струнний музичний інструмент, на якому грає лідер гурту. Але також за словами учасників гурту, це й «дім сонця, оскільки Бог Ра існував у давній міфології слов’ян і єгиптян». Ідея, прихована у назві колективу, визначила його музичні пріоритети: основу репертуару гурту становлять українські мелодії, записані у фольклорних експедиціях і опрацьовані в етно-ф’южн стилі. Додамо також, що колектив є постійним учасником міжнародних і українських фестивалів.

В анонсованому концерті візьмуть участь Віктор Соломін ( домра), Настя Друзюк (вокал), Олексій Боголюбов (клавішні, труба), Єгор Гавриленко (бас-гітара) та Олександр Береговський (перкусія).

Початок – о 19:30.

Вартість квитків: 100 – 220 грн.

Телефон для довідок і замовлення квитків: 067-324-33-53

За інформацією прес-релізу.

Share Button