SKAI_afisha_ tur

Благодійні концерти пройдуть у рамках Національної програми «Врятуй кінцівку», покликаної зменшити інвалідизацію військових. Один концерт – одна операція – одна врятована кінцівка!

Один із найпопулярніших рок-гуртів України СКАЙ, чиї пісні стали справжніми рок-хітами, а концерти збирають повні зали, оголошує про початок свого весняного благодійного туру.

Перший концерт уже відбувся в Миколаєві. Наступні концерти пройдуть у Дніпрі – 18.03, Запоріжжі – 19.03, Хмельницькому – 29.03 та Івано-Франківську – 30.03. Виступи плануються й в інших містах України, про які гурт повідомить згодом.

У весняному акустичному турі СКАЙ у повному складі виконуватиме як уже відомі хіти «Тебе це може вбити», «Легковажна», «Бест Друг», «Струна», «Подаруй Світло» та інші, так і нові пісні. Гурт наживо гратиме їх уперше.

Починаючи з лютого 2022 року, СКАЙ на концертах зібрав і передав для ЗСУ та Сил Оборони понад 24 млн гривень. А цієї весни музиканти планують зібрати кошти для операцій на кінцівках для 5 бійців – під час кожної імпрези відбуватиметься збір для одного військового, що є резидентом Національної програми «Врятуй кінцівку», яку реалізує Міжнародний благодійний фонд «Здоровʼя українського народу».

«Цей весняний концертний тур покликаний не лише подарувати світло, силу та натхнення нашим шанувальникам, а й зібрати на операції для наших поранених бійців, – розповідає фронтмен СКАЙ Олег Собчук. – Друзі, ми з вами на одній хвилі, у нас одна ціль – допомагати військовим задля перемоги. Один концерт – одна операція – одна врятована кінцівка – один врятований захисник. Запрошуємо».

Під час першого концерту туру в Миколаєві було зібрано кошти на лікування бойової травми солдату Сергію Потану з 53-ї окремої механізованої бригади, який воював на Бахмутському напрямку, займався ремонтом техніки й отримав мінно-вибухове поранення під час мінометного обстрілу. Сергій потребує операції з ендопротезування лівого колінного суглоба.

18 березня на концерті в Дніпрі гурт збиратиме кошти на лікування бойової травми старшому лейтенанту Андрію Овсієнку зі 127-ї ОМПБ Сухопутних військ ЗСУ, який воював на напрямку Кремінна (Срібнянське лісництво) та отримав мінно-вибухове поранення під час обстрілу автоматичними мінометами «Васильок». Андрій потребує операції з ендопротезування плечового суглоба. Вартість лікування 193 800 гривень.

19 березня на концерті в Запоріжжі СКАЙ збиратиме кошти на лікування бойової травми солдатові Максиму Даниленку з 15-го мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України, який воював на Куп’янському напрямку та отримав вогнепальне поранення під час артилерійського обстрілу. Максим потребує проведення кісткової аутопластики – хірургічної процедури, при якій відсутню кістку замінюють іншою для відновлення надзвичайно складних переломів, які становлять значний ризик для здоров’я пацієнта або не загоюються належним чином. Операція проходитиме з використанням сучасної речовини «біоскло», яке необхідне для захисту кісткового фрагмента від інфекції. Вартість лікування 196 500 гривень.

29 березня на концерті в Хмельницькому музиканти збиратимуть кошти на лікування бойової травми штаб-сержанту Олександру Шкарану з 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗСУ, який воював на Бахмутському напрямку та отримав мінно-вибухове поранення під час виконання бойового завдання, виходу з позицій. Олександр потребує операції тотального безцементного ендопротезування лівого кульшового суглоба. Вартість лікування 146 500 гривень.

30 березня на концерті в Івано-Франківську рок-гурт збиратиме кошти на лікування бойової травми штаб-сержанту Миколі Гундарю – прикордоннику Донецького загону, відділу прикордонної служби «Сартана», який виконував бойове завдання в Маріуполі та отримав 6 кульових поранень в різні частини тіла під час міських боїв. Микола потребує операції з очищення кісткового каналу великогомілкової кістки із заповненням її «біосклом». Вартість лікування 261 500 гривень.

Організатором концерту виступає компанія «СКАЙ МʼЮЗІК».

У випадку повітряної тривоги концерт припинять, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено.

За інформацією пресрелізу