Концерт свободи

32
Share Button

Напередодні Дня незалежності США у Києві відбудеться концерт Вокально-інструментального гурту Командування Сухопутних військ США у Європі.

Цей колектив має піввікову історію. Його, спочатку лише як хор, було створено 1963 року з метою підняття духу особового складу. У 1981 році солдатський хор об’єднався з інструментальним ансамблем Командування Сухопутних військ США у Європі. На відміну від музикантів, які одразу потрапляють у військові оркестри при вступі до армії, співакам, які служать у Сухопутних військах, доводиться пройти жорсткий відбір на різноманітних прослуховуваннях, а потім – навчання з вокалу, хореографії і театрального мистецтва. Ансамбль – один із усього чотирьох професійних вокально-інструментальних гуртів, що існують у Сухопутних військах США, і єдиний, що базується поза межами країни. У Європі колектив постійно дислокується на військовій базі у німецькому місті Зембах.

Щороку гурт дає близько двохсот концертів у країнах Європи і Близького Сходу. Його учасники професійно працюють у різних вокальних жанрах, зокрема у таких як поп, рок, R & B, соул, кантрі.

В Україні американські військові музиканти – не вперше. Торік, у вересні вони витупали у Львові у рамках спільних навчань Збройних сил України і військ НАТО. Нинішня акція, що має назву Freedom Concert, пройде на підтримку дружніх стосунків між Україною і Сполученими Штатами Америки. Гурт представить українському слухачеві добірку найпопулярніших і найулюбленіших хітів американської поп-музики.

Від України у концерті візьме участь Національний президентський оркестр.

Отож, бажаючих послухати популярні американські пісні запрошуємо 3 липня до Маріїнського парку. Концерт розпочнеться о 17:00.

Вхід вільний

Share Button