Leopolis Jazz Fest переноситься на червень 2021 року

29
Share Button

Ювілейний Х фестиваль був запланований на 25–29 червня 2020 року у Львові. Рішення про перенесення було прийнято через масштабне поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у світі

Нові дати фестивалю – 24–28 червня 2021-го (четвер–понеділок). У зв’язку з карантином, організаційний комітет фестивалю не відкривав продаж квитків на концерти, тому у гостей не виникне потреби здійснювати повернення. Нагадаємо, більшість заходів фестивалю безкоштовні. Квитки необхідні тільки на вечірні концерти в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Один із хедлайнерів фестивалю – ізраїльський контрабасист Авішай Коен, опублікував офіційне звернення: «Ми всі переживаємо безпрецедентні й важкі часи, коли безпека і здоров’я мають вирішальне значення, тому було прийнято рішення відкласти мій графік концертів, на який очікували в найближчому майбутньому. Дуже важливо, щоб ми дбали про себе і близьких у цей час» (з повним текстом звернення можна ознайомитись на сайті https://avishaicohen.com/newsletter-april-2020/).

«Можливість лежить десь посередині проблеми, яка у вас виникла», – говорив Альберт Ейнштейн, і ми знайшли цю можливість – не скасувати ювілейний фестиваль, а перенести його на рік. Уже розпочато підготовку до фестивалю у 2021 році й ми зараз ведемо переговори з музикантами. Сподіваємося, що програма 2020 року буде повністю реалізована у 2021-му», – зазначає арт-директор Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

Міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив: «Шкода, що фестивалю доведеться чекати ще рік, але це єдине можливе рішення в умовах пандемії. Маємо й гарні новини – до нових дат Leopolis Jazz Fest у 2021 році плануємо закінчити реконструкцію стадіону для регбі, який є частиною Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького та найбільшим майданчиком для безкоштовного перегляду концертів фесту. З 2021-го це буде не тільки сучасний стадіон, а й найзручніша пікнікова зона джазового фестивалю».

«Я б хотіла висловити подяку нашим партнерам, які підтримують фестиваль багато років, – повідомила Наталія Горбачевська, виконавчий директор Leopolis Jazz Fest. – На жаль, зараз важко перелічити всіх, але на особливу увагу заслуговують генеральні спонсори, які в такий складний час проявили стійкість, послідовність і професіоналізм.

Mastercard: ми вдячні за багаторічне партнерство та підтримку, завдяки яким Leopolis Jazz Fest став першим cashless фестивалем в Україні й задав тренд для інших музичних подій. Завдяки підтримці з боку Mastercard з року в рік ми забезпечуємо гостям фестивалю швидкі, зручні та безпечні безконтактні оплати.

Київстар: вдячні за підтримку молодих музикантів та Street Music на Leopolis Jazz Fest. Дякую за турботу – адже щороку ви забезпечуєте якісним зв’язком і мобільним інтернетом. Завдяки 4G від Київстар гості фестивалю могли ділитися своїми емоціями та враженнями, не відриваючись від перегляду концертної програми.

Borjomi: ми з нетерпінням чекаємо BorjomiJazzBus у 2021 році. Цей незвичайний туристичний автобус із живою музикою – улюблений транспорт наших гостей. Дякую за увагу до деталей – ми знаємо, що ви підготували special edition Borjomi до ювілейного фестивалю, ми чекаємо це унікальне пакування, як і сам фестиваль.

Дякуємо за підтримку всім нашим спонсорам, а також посольствам Швейцарії, Австрії, Туреччини, Італії, Франції, Литви, Австрійський культурний форум та OeAD, Гете-Інститут, Французький інститут, Польський інститут.

І головне – дякуємо нашим гостям, які весь цей час хвилювалися і мріяли про фестиваль так само, як організатори. Ми відсвяткуємо 10-річчя фестивалю із запізненням на один рік, але з подвійною силою».

Лідія НОВОХАТЬКО, керівник прес-офісу

Фото Олексія КАРПОВИЧА, Романа ПИЩИКА

Share Button