Учасники проєкту Coloratura Opera Lab підготували незвичне привітання з Великоднем

72
Share Button

У потоці тривожних новин пропонуємо трохи позитиву! Українські співаки записали відео під час карантину

Учасники першого в Україні проєкту для підтримки молодих оперних співаків Coloratura Opera Lab підготували привітання з Великодніми святами для українців. Наталія Степаняк, Лаура Меенен, Михайло Кушлик і Михайло Газін заспівали відому арію «Libiamo» Джузеппе Верді, не виходячи з дому.

Вокалісти зараз, як і всі українці, змушені дотримуватися самоізоляції, але роботу та репетиції ніхто не скасовував! А хіба ми не знаємо, як воно буває на карантині? Хтось у домашніх шортах, когось заскочили за ноутбуком, хтось готує їжу на кухні, а хтось щойно встав із ліжка.

«Налиймо, налиймо високі бокали…» – співають герої відео і кожен тримає у руках бокал із напоєм («Libiamo ne’lieti calici», або «Застільна пісня» – дует із другої сцени першого акту опери Джузеппе Верді «Травіата»).

До слова, учасники Coloratura Opera Lab готують до постановки прем’єру в Україні опери Вольфганга Амадея Моцарта «Так чинять усі», яка має відбутися влітку на території Львівського ботанічного саду у форматі оперного фестивалю.

За інформацією прес-релізу

Відео: https://youtu.be/2HlLxHJnqjQ

4 типи вокалістів на карантині

А ми приготували для вас святковий сюрприз😏!⠀🎶Упевнені, що кожен проводить карантин по-особливому. Насамперед – музиканти! Адже зараз саме час експериментувати та не втрачати професійний запал та оптимізм😉⠀🎉І вокалісти сім‘ї Coloratura Opera Lab не вийняток! Nataliya Stepanyak, Mykhailo Kushlyk, Mikchail Gazin, Laura Meenen – ви зірки✨⠀🤩Тому зустрічайте – святкове виконання мега хіта!Дж. Верді “Libiamo”. Карантинна версія😅⠀Творіть, витворяйте, смакуйте пасочки, #залишайсявдома та святкуйте з Coloratura Opera Lab❤️⠀#musicagainstcorona

Gepostet von Coloratura Opera Lab am Montag, 20. April 2020

Share Button